Podróże dalekie i bliskie

Image00002

Dnia 8 marca 2019 roku na apelu szkolnym nagrodzeni zostali zwycięzcy Geograficznego Konkursu Fotograficznego „Podróże dalekie i bliskie”.

Na konkurs zgłoszone zostały zdjęcia kolorowe i czarno-białe. Przedstawiały krajobrazy, architekturę,  rośliny, zwierzęta oraz zjawiska przyrodnicze. Fotografie wykonane zostały w różnych porach roku i  w różnych miejscach świata. Piękne ujęcia powstały w naszej najbliższej okolicy.

Wszystkie prace były bardzo ciekawe. Uczniowie wykazali się spostrzegawczością, zmysłem artystycznym i dużą wrażliwością na piękno otaczającego nas świata.

Nagrodzeni uczniowie:

ooooooooooooooooo kategoria – klasy IV-VI                kategoria – klasy VII – VIII

I miejsce                     Gabriela Borkowska kl. VIb              Wronika Sadocha kl. VIIb

II miejsce                    Grzegorz Glinka kl.Vf                       Karolina Ciepierska kl. VIIa

III miejsce                  Julia Kawa kl. VIb                             Zuzanna Piekarska kl. VIIIc

Wyróżnienie                Mikołaj Kania kl.Vf                           Laura Jerzyło kl. VIIIc

Gratulujemy!

Prace nagrodzone i wyróżnione wyeksponowane zostały na wystawie pokonkursowej.

Image00001

Image00003