Podsumowanie sezonu OKLA Ostrołęka

25086742_1503884272994177_1147241673_o

Aleksandra Dobkowska uczennica naszej szkoły z klasy 5a uczestniczyła w dniu 8 grudnia w uroczystym podsumowaniu sezonu sportowego klubu OKLA Ostrołęka.

Aleksandra uczęszcza na zajęcia Lekkoatletyka dla Każdego projektu współpracującego z klubem OKLA ćwicząc pod okiem pani Katarzyny Szuster.

Ola w tym roku startowała na Finale Ogólnopolskim Nestle Cup w 4 boju lekkoatletycznym oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Lekkoatletyka dla Każdego w skoku wzwyż zdobywając brązowy medal wynikiem 125cm. Jest to nowy rekord szkoły. Ola to wszechstronnie uzdolniona uczennica ponieważ także bardzo dobrze gra w siatkówkę którą trenuje pod okiem pani Magdaleny Gadzały. Na co dzień ćwiczy na zajęciach wychowania fizycznego u pana Krzysztofa Olszewskiego.

Autor: Bartosz Witkowski