Rozgrywki Słowotwórcze „Word Master”

Image00001

Dnia 27 maja 2014 r. w ramach Dnia z Językiem Angielskim, odbyły się Rozgrywki Słowotwórcze „Word Master”.

Dla klas IV-V zostały zorganizowane różnorodne gry i zabawy sprawdzające znajomość słownictwa. Uczniowie rywalizowali ze sobą w sześcioosobowych zespołach (trzy dziewczynki + trzech chłopców). Najpierw z zadaniami zmierzyli się piątoklasiści, następnie uczniowie z klas IV. Ciekawe zadania zostały przygotowane przez p. Grażynę Czapulę i p. Sylwię Laskowskę. Pomimo rywalizacji, nauczycielki utrzymały atmosferę dobrej zabawy. W licznych konkurencjach językowych, dzieci miały szansę wykazać się nie tylko znajomością słownictwa, ale także nie bez znaczenia okazały się spostrzegawczość i refleks. Obydwa konkursy „otworzyła” dyrektor szkoły p. Alina Jabłonowska.

„Potyczkach słownych” klasyfikacja przedstawia się następująco:

Klasy IV

I miejsce -klasa IVB