Prosimy o wsparcie.

Drodzy Przyjaciele!

Pani Ela  Zielińska  jest długoletnim nauczycielem Szkoły  Podstawowej Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce.

W październiku 2015r. u naszej koleżanki Eli zdiagnozowano (raka….3 stopnia).
Od tego czasu walczy z chorobą – jest teraz w czasie drugiej chemioterapii. Ponadto lekarze stwierdzili raka typu HER2 – oznacza to, że komórki rakowe szybko się mnożą i dlatego potrzebuje dodatkowego  leku. Ten lek to jedyna szansa na powstrzymanie tego procesu – musi być przyjmowany przed i po operacji. Lek nazywa się Trastumab (Herceptyna) i niestety nie jest refundowany przed operacją, jest bardzo drogi i musi być podawany co 2-3 tygodnie.

Prosimy zatem o finansowe wsparcie  leczenia naszej koleżanki Eli.

Ośmielamy się prosić wszystkich ludzi „ dobrego serca”  o pomoc. Odwagi dodają nam tego typu listy  skierowane do nas:

„Szanowna Pani Dyrektor wczoraj przypadkiem natrafiłam w Internecie na apel córki Eli Zielińskiej z prośbą o wsparcie na dalsze Jej leczenie. Ten apel bardzo mnie poruszył. Znam Panią Elę, gdyż była  wychowawcą trzech  moich córek. Jest życzliwą osobą i oddanym nauczycielem. Wraz z córką pomyślałyśmy, że może istnieje możliwość zorganizowania zbiórki pieniędzy w szkole. Myślę, że nie tylko grono pedagogiczne, ale też uczniowie
i rodzice zechcieliby się włączyć. Moja córka, której pierwszym nauczycielem była właśnie Pani Ela i do której do tej pory żywi ogromny szacunek i sentyment jest gotowa
do zaangażowania”.

Jesteśmy bardzo wdzięczni  za okazaną pomoc. Pieniądze można wpłacać na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 1 „Jedynka” ul. Gorbatowa 4/6
z dopiskiem „dla Eli”  02 8920 0001 0012 6045 2000 0010    lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 1
im. Stanisława Jachowicza