Przystań Świętego Mikołaja

Image00030

Dnia 11 grudnia 2018 r. uczniowie klasy I d i II d odwiedzili ,,Przystań Świętego Mikołaja” w Pięknej Górze.

Dzieci brały udział  w wielu atrakcjach. Uczestniczyły w eksperymentach w Krainie Elfa Naukowca, odkrywały, co się dzieje w Elfowej ciemni, gdy zgaśnie światło.
Same robiły prezenty, a następnie uczyły się je pakować. Bawiły się na Placu Zabaw im. Rudolfa Czerwononosego, brały udział w Wyścigu Reniferów. Obejrzały Elfi Teatr..
Same wałkowały ciasto na pierniki, wykrawały je oraz ozdabiały, a następnie pakowały na prezent. Na koniec dzieci spotkały się w komnacie Świętego Mikołaja, z którym rozmawiały, zadawały pytania, po czym zrobiliśmy wspólne zdjęcie z Mikołajem. Pełni niesamowitych wrażeń wróciliśmy do domu.
Autor:  Elżbieta Zielińska