Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Wrz 2, 2019 by

Image00005

 

Chociaż buzie jeszcze opalone, we włosach już nie igra wakacyjny wiatr. Szkoła znów zaprasza w swoje progi, znowu nadszedł na naukę czas:)

Pięknie ubrani, ślicznie uczesani spotkaliśmy się na uroczystej akademii inaugurującej nowy rok szkolny. Pan dyrektor, przywitawszy zgromadzonych, życzył wszystkim uczniom wielu sukcesów w tym kolejnym roku ich szkolnej przygody. Potem mieliśmy przyjemność obejrzeć taneczny występ uczniów klas trzecich. Młodzi artyści wzbudzili zachwyt widowni. Po części artystycznej odbyły się spotkania z wychowawcami, a następnie cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystej mszy świętej.

Jutro znów zapełnią się szkolne korytarze i zabrzmi pierwszy dzwonek.

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych wyników w nauce. Niechaj zacieśnią się więzi przyjaźni. Pierwszoklasistom pragniemy dodać otuchy. Szkoła jest miejscem przyjaznym. Czekała na Was i za chwilę stanie się Waszym drugim domem.

Renata Deptuła