Są cichymi bohaterami na meczach siatkarzy

Mowa o uczniach ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce, którzy od kilku sezonów pomagają w organizacji i sprawnym przeprowadzaniu spotkań siatkarzy Energi Ostrołęka.

Młodzi fani biało-czerwonych z SP 1 podają piłki, wycierają boisko w trakcie meczu, a przy tym głośno dopingują Energę do kolejnych udanych akcji. Po ostatnim meczu ligowym z UKS IFLO Zakład Karny Biała Podlaska siatkarze prowadzeni przez Mateusza Mielnika podziękowali młodym sportowcom (bo sami też grają w siatkówkę) i opiekunce grupy Ewie Bałdydze. Uczniowie SP 1 otrzymali od siatkarzy słodki upominek, zrobili sobie też z biało-czerwonymi wspólne zdjęcia. Jak zapewniła nas Ewa Bałdyga, fotografie trafią do gazetki szkolnej.

Młodszym i starszym sportowcom życzymy Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2017!

Lista uczniów Naszej Szkoły biorących udział w organizacji meczów II Ligii Mężczyzn.

1. Klaudia Opęchowska kl. VIe
  2. Natalia Grala kl. VIe
  3. Zuzia Sieruta kl. VIe
  4. Krystian Białobrzewski kl. VIc