Ślubowanie Klas Pierwszych

Paź 29, 2014 by

Dnia 29 października 2014 r. odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Na uroczystość przybyli Rodzice uczniów, a także goście z Ratusza: prezydent miasta p. Janusz Kotowski, wiceprezydent p. Grzegorz Płocha oraz p. Mirosław Rosak – szef wydziału oświaty.

Image00001

Pierwszoklasiści ubrani w odświętne stroje niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli udać się do bajkowej krainy i razem z Królem, Królową i Gwardzistami wykonać zadania, by uzyskać miano „UCZNIA”. Następnie złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. Po ślubowaniu pani dyrektor Alina Jabłonowska i pan wicedyrektor Zbigniew Milewski przystąpili do pasowania uczniów. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom. Na zakończenie p. Elżbieta Greloch – Sęk wraz ze swoimi uczniami zaprezentowała taniec „Smok – rock” i zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy.

Image00062

Życzymy Pierwszakom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów i koleżanek.

Autor: mgr Jolanta Nabiałek

[nggallery id=93]

Related Posts

Share This