Spotkanie integracyjne

Czerwiec tego roku nie skąpi dzieciom słonecznych dni. Piękna  pogoda zachęciła więc uczniów z klasy I a oraz ich rodziców i wychowawczynię do zorganizowania spotkania integracyjnego, które (dzięki uprzejmości rodziców Kostka) odbyło się 10.06. w stadninie „Tabun” w Laskowcu. Mimo natłoku zajęć, rodzice znaleźli czas, aby to słoneczne przedpołudnie spędzić w klasowym gronie. Dzieci nie mogły się wprost nacieszyć swobodą. Chętnie bawiły się pod kierunkiem animatorów, wspólnie z rodzicami piekły przy ognisku kiełbaski i próbowały przysmaków z suto zastawionego stołu. Gwoździem programu była szalona zabawa na sianie. Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy. Niechęć powrotu dzieci do  domów świadczyła o tym, że spotkanie należało do bardzo udanych.

DSC_0786 DSC_0791 DSC_0792 DSC_0793 DSC_0797 DSC_0798 DSC_0801 DSC_0804