Sprzątanie świata

W dniu 20 września uczniowie ze świetlicy szkolnej kl. II i III wzięli udział w 30 ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”, organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia.

Hasło tegorocznej edycji programu – „Posprzątajmy sobie w głowach, by nie śmiecić więcej”.

Uczniowie zaopatrzeni byli w jednorazowe rękawiczki, worki na śmieci. Zabrali również ze sobą dużo pozytywnej energii.

Udział naszych uczniów w akcji „Sprzątanie Świata” z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.

Nad bezpieczeństwem dzieci cały czas czuwała pani Katarzyna Modzelewska – nauczyciel świetlicy.

Mamy nadzieję, że doświadczenia zdobyte podczas udziału w akcji „Sprzątania Świata” zaowocują w przyszłości.

Katarzyna Modzelewska