Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Promyk Poezji”

Maj 4, 2021 by

Została rozstrzygnięta kolejna edycja szkolnego konkursu recytatorskiego klas I-III ,,Promyk Poezji 2021 , w której uczestniczyli reprezentanci poszczególnych klas naszej szkoły. Komisja, której przewodniczyła Pani Joanna Olszewska, wysłuchała z uwagą wszystkie przesłane nagrania z występami dzieci. Przy ocenie brano pod uwagę opanowanie tekstu, dykcję i interpretację utworu. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych. W każdej z nich przyznano I miejsca oraz wyróżnienia.

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce – Hanna Kobylińska kl. I A

Wyróżnienie:

Helena Zduńczyk kl. I B

Klaudia Wyszomierska kl. I C

Judyta Murawska kl. I D

W kategorii klas drugich:

I miejsce – Wojciech Łada kl. II A

I miejsce – Wojciech Kowalczyk kl. II D

Wyróżnienie:

Anna Grabowska kl. II C

Zuzanna Kowalczyk kl. II B

W kategorii klas trzecich:

I miejsce – Maja Zalewska kl. III A

Wyróżnienie:

Natalia Wiatrak kl. III B

Bartosz Ferenc kl. III D

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

mgr Małgorzata Grabowska

mgr Anna Stolarczyk