Tydzień Kariery w ZSZ nr 4

Tydzień Kariery w ZSZ nr 4 to niezwykle ciekawe przedsięwzięcie. Uczniowie kl. VIII a i VIII c mieli przyjemność wziąć w nim udział.

Uczniowie „czwórki” pod opieką swoich nauczycieli przygotowali różne konkurencje, w których uczestniczyli nasi ósmoklasiści. Zorganizowali również bardzo kreatywny pokaz mody dla przedstawicieli zawodów, do wykonywania których kształci ich szkoła. Przyszli cukiernicy zaprezentowali, jak należy dekorować ciastka, kelnerzy zdradzili przepisy na kolorowe koktajle.

Dzięki udziałowi w Tygodniu Kariery zdobyliśmy szczyt kreatywności, na co mamy stosowny dokument – dyplom otrzymany od dyrekcji ZSZ nr 4.

Serdecznie dziękujemy

Uczniom, Nauczycielom oraz Dyrekcji ZSZ nr 4

za zaproszenie i ciepłe przyjęcie

Uczniowie kl. VIII a i VIII c wraz z wychowawczyniami

Opiekę nad uczniami podczas wyjścia sprawowały panie: Renata Deptuła, Marta Wilk oraz Magdalena Wasyk.