Warsztaty literackie z panią Joanną Brodowską

Lis 12, 2019 by

Image00001

Dnia 12 listopada zaprosiliśmy do naszej biblioteki panią Joannę Brodowską, autorkę książek dla dzieci i początkującą poetkę. Spotkanie miało charakter warsztatów literackich, w których uczestniczyli uczniowie klasy IID i IIIC.

Pani Brodowska zapoznała zgromadzonych ze swoją twórczością, czytała fragmenty książki pt. „Fizia”. Niespodzianką dla dzieci była pacynka Malwinka, która przywitała się z nimi, integrując grupę. W dalszej części spotkania uczniowie wymyślali własnych bohaterów opowiadania poprzez działalność plastyczną, a potem układali wspólną opowieść. Pomysłowość i zaangażowanie uczniów były na wysokim poziomie.

Warsztaty przebiegały w miłej atmosferze.

 

Autor: Teresa Trypuć i Iwona Pędzich

Related Posts

Share This