„Widoczni na drodze”.

Policjanci oraz Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce zorganizował spotkanie w ramach akcji profilaktycznej pn. „Widoczni na drodze”. Projekt ma na celu zwiększenie świadomości wśród najmłodszych o konieczności używania elementów odblaskowych. We wtorek 24 stycznia 2017 r. uczniowie klas III a i III f mieli okazję przyjechać autobusem do siedziby spółki w Ostrołęce, gdzie w sali wykładowej pracownicy omówili z nimi zasady bezpiecznego i kulturalnego podróżowania środkami komunikacji miejskiej. Policjanci komendy wytłumaczyli natomiast jak bezpiecznie poruszać się po drodze publicznej, jak przejść przez jezdnię i jak być widocznym po zmroku. Wszystkie dzieciaki otrzymały w prezencie kamizelki odblaskowe i przywieszki.

dddd