Wycieczka do FARMY ILUZJI

Image00001

Dnia 30 września 2014 r. uczniowie klasy II A i II B mieli okazję pojechać na niezwykłą wycieczkę. Jedyna na świecie Latająca Chata Tajemnic, Muzeum Iluzji oraz zaczarowany ogród pełen magicznych przedmiotów i złudzeń optycznych – to tylko niektóre z atrakcji tworzących Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Mościskach….

Image00002

Jest to miejsce niezwykłych ciekawostek, które przeczą racjonalnemu widzeniu świata. Znajdują się tutaj Magiczny Domek, Lewitujący Kran, czy też zagadkowy, Niemożliwy Trójkąt, Tunel Zapomnienia czy Studnia bez dna. Aby przejść przez wiklinowy labirynt, uczniowie musieli wytężyć swój umysł – rozwiązując po drodze logiczne zagadki. Zaś przy krześle olbrzyma, wyglądali jak krasnoludki z bajki.  Chwile grozy przeżyły dzieciaki zwiedzając Grobowiec Faraona. Ale zaraz potem radośnie bawiły się placu zabaw, Polu Dmuchańców z zjeżdżalniami i zamkami do skakania.. Nie obyło się bez smacznego obiadu. Wieczorem wszyscy zadowoleni i wrócili do Ostrołęki.

Image00003

O bezpieczeństwo uczestników dbały: pani dyrektor Małgorzata Barcikowska ,pani Ewelina Wojtan ,pani Dorota Bastek, pani Ewa Cieślak.

Autor: mgr Ewa Cieślak