Wycieczka do Warszawy Klas 4a, 4c i 7e

W dniu 1 grudnia 2023 r., klasy 4a, 4c i 7e wraz ze swoimi wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Był to mroźny poranek, ale nikt nie narzekał i wszyscy punktualnie stawili się na miejsce zbiórki pod OCK.

Pierwszym punktem programu było Muzeum BE HAPPY, doskonałe miejsce dla wszystkich fanów mediów społecznościowych. Na 800m2 znajduje się ok. 50 scenerii idealnych do wspaniałych fotografii lub nagrań. Dzieci doskonale się tam bawiły i zrobiły wiele niezapomnianych zdjęć.

Kolejnym punktem programu był Teatr CAPITOL, gdzie obejrzeli „Kopciuszka” – wspaniały musical dla dzieci i młodzieży o nastolatkach zatopionych w świecie Internetu, smartfonów i wirtualnej rzeczywistości. Było to współczesna interpretacja klasycznej baśni Braci Grimm pt. „Kopciuszek”. Spektakl był pełen niespodzianek i interakcji z publicznością, przez co dzieci nie miały chwili na nudę. Musical bardzo się dzieciom podobał.

Po spektaklu na scenę wkroczył niezwykły gość – Święty Mikołaj, który wzywał do siebie każdą grupę wycieczkową i wręczał cukierki. Dzieciom bardzo spodobała się taka niespodzianka.

W drodze powrotnej dzieci miło wspominały dzień pełen wrażeń i już planowały kolejną przygodę.

Opiekunami wycieczki były: p. Grażyna Czapula, p. Marta Wilk, p. Wioletta Ostrowska-Krupa, p. Emilia Chimkowska i p. Ewelina Świder.

Marta Wilk