Zwycięstwo w konkursie „To już 650 lat naszego miasta!”

Uczniowie klasy VI a – Julia Krupińska, Mikołaj Ambrzykowski oraz Maksymilian Kosiorek – zajęli pierwsze miejsce w konkursie MSCDN – u „To już 650 lat naszego miasta!”. Pod opieką pani Renaty Deptuły stworzyli filmowy przewodnik po Ostrołęce dla rodaka i cudzoziemca. Zaprezentowali najciekawsze według nich miejsca w naszym mieście oraz zaśpiewali o nich piosenkę.

Również sukcesy odnieśli uczniowie klas I – III – autorzy prac plastycznych.

Aleksander Sęk zajął III miejsce, Antoni Garbulewski otrzymał wyróżnienie. Uczniów do konkursu przygotowały panie: Magdalena Dumała oraz Elżbieta Zielińska.

16 listopada 2023 r. nasi laureaci uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu konkursu, które odbyło się w siedzibie MSCDN -u

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nieocenionym wsparciem przy tworzeniu filmu o Ostrołęce były panie: Grażyna Czapula, Marta Wilk i Marzena Daniszewska.