Zbieraj makulaturę !

Szanowni Rodzice!

Przyjaciele Szkoły!

Dziękujemy za aktywny udział w akcji zbierania makulatury.

Uczniowie, którzy dostarczyli najwięcej tego surowca wtórnego zostali nagrodzeni, otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Pragniemy poinformować, że w tym roku szkolnym również przystępujemy do akcji „ZBIERAJ MAKULATURĘ!”.

Zbiórkę rozpoczynamy 1 października 2016r  i kończymy 30 czerwca 2017r.

Makulaturę gromadzimy na starych zasadach, małe paczki przynosimy do wychowawcy lub woźnego, duże zostawiamy u woźnego, większe ilości można także zawieźć do punktu skupu.

Tak, jak w ubiegłym roku nagrodzimy uczniów, którzy zbiorą najwięcej makulatury w kategoriach:

indywidualnej (osobę z największą ilością zgromadzonych kilogramów nominujemy do nagrody Prezydenta Miasta)

zespołowej – klasa, która zbierze najwięcej makulatury otrzyma nagrodę Dyrektora Szkoły.

W tym roku szkolnym zbieramy także zużyte baterie, a osoby, które przyniosą ich najwięcej zostaną nagrodzone.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tak ważnej i przyjaznej środowisku akcji.