Nagroda i wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie „Jachowicz dzieciom”

Jak dobrze wiecie, patronem naszej szkoły jest Stanisław Jachowicz. Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu zaprosiła nas do udziału w ogólnopolskim konkursie „Jachowicz dzieciom”, polegającym na stworzeniu książeczki z utworem patrona. Ochoczo wzięliśmy się do pracy. Konkurencja była duża – do konkursu przystąpili uczniowie ze 126 przedszkoli i szkół. Komisja konkursowa zauważyła i doceniła przysłane przez nas dzieła.
Jury nie wprowadziło podziału na I, II i III miejsce, przyznając autorom pięciu najpiękniejszych prac równorzędne nagrody. Taką nagrodę zdobyła uczennica kl. VII b – Yelyzaveta Zoricheva.
Możemy pochwalić się również wyróżnieniami, które otrzymały uczennice klas czwartych: Blanka Kobrzyńska, Adrianna Gutowska oraz Anna Wojciechowicz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekę merytoryczną nad uczennicami sprawują panie: Renata Deptuła, Aldona Bacławska i Sylwia Mierzejewska – Szewczyk.