Akcja charytatywna

W sobotę 18 września 2021 r. Rada Osiedli Stare Miasto i Starosty Kosa zaprosiły mieszkańców Ostrołęki na recital ,,Historia Opowiedziana Muzyką” w wykonaniu Kornelii i Gabrieli Bałdygi w lokalu GaTka SzmaTka.

Dla dzieci zorganizowane zostały zajęcia plastyczne przygotowane przez Wytwórnię_art.

Korzystając z przychylności organizatorów mogliśmy zorganizować akcję charytatywną, która była prowadzona podczas całego wydarzenia z myślą o pracownicy naszej szkoły. Udało nam się zebrać 900 zł

Bardzo dziękujemy wszystkim dobroczyńcom, którzy wsparli naszą inicjatywę ale nasze podziękowania kierujemy przede wszystkim do pani Anny Mynyk Przewodniczącej Zarządu Osiedla Stare Miasto za okazane serce i ogromny wkład w zorganizowanie naszej akcji.

Jolanta Parzychowska