Sprzątanie świata – Świetlica i klasa 6e

W dniu 17 września uczniowie klasy VI e i świetlicy szkolnej kl. II i III wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia.

Tegorocznej edycji programu przyświecało hasło: „Myślę, więc

nie śmiecę”.

Uczniowie zaopatrzeni byli w jednorazowe rękawiczki i worki na śmieci. Zabrali również ze sobą dużo pozytywnej energii.

Udział naszych uczniów w akcji „Sprzątanie Świata” z pewnością przyczyni się do ukształtowania w dzieciach wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.

Nad bezpieczeństwem uczniów cały czas czuwały panie nauczycielki – Emilia Chimkowska ,Katarzyna Modzelewska i Ewelina Świder.

Mamy nadzieję, że doświadczenia zdobyte podczas udziału w akcji „Sprzątania Świata” zaowocują w przyszłości.

Katarzyna Modzelewska