Anioły i kartki świąteczne

W holu „małego budynku”, tuż za szatnią pojawiła się niezwykła galeria. Niemal cała ściana pokryła się kolorowymi, świątecznymi obrazkami. Zadziwiają one bogactwem technik wykonania, zachwycają ciekawymi pomysłami i pięknym, starannym wykonaniem. Te wspaniałe prace stworzyli  uczniowie klas I-III w ramach konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną.

Tuż nad kartkami na długiej półce prezentują się anioły, które sfrunęły tu także prosto z konkursu. Są jasne i błyszczące. Większość z nich ma figlarne minki. Kto wie, czy nie psocą, kiedy korytarze pustoszeją w czasie lekcji… Podobno czasami można tu usłyszeć łopot anielskich skrzydeł:)

Wszyscy mali artyści zostali docenieni i nagrodzeni.

Uczniowie kl. IV -VI także tworzyli kartki świąteczne, ale za pomocą komputera. Mogli skorzystać z dowolnego edytora grafiki. Powstały bardzo ciekawe prace. Wywołały one zachwyt jury, ale i zakłopotanie, bo jak tu wybrać najpiękniejszą kartkę… Po burzliwych obradach  przyznano pierwsze miejsca. Zwyciężyły:

I – Klaudia Ambroziak (kl. VIc)

II – Nikola Chrobak (kl. VIe)

III – Joanna Zagroba (kl. Vd)

Wyróżnienie otrzymała Julia Krejszeff (kl. Vb)

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną dla klas I -III zorganizowała p. Magdalena Pieńkosz-Czupryn, zaś dla klas starszych – p. Renata Deptuła.

Organizatorką konkursu na najpiękniejszego aniołka jest p. Wioletta Ostrowska Krupa.

WP_20151216_11_48_36_Pro

WP_20151216_11_48_57_Pro