Bal karnawałowy klas IV -VI

Na noworoczny bal karnawałowy czekaliśmy z utęsknieniem. I wreszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień. Sala gimnastyczna z tej okazji została pięknie udekorowana. Na ścianach wisiały kolorowe plakaty, a z sufitu zwisały balonowe girlandy.

Pierwsi bawili się uczniowie klas I – III. Dobiegające z sali dźwięki muzyki budziły duże zainteresowanie uczniów klas IV-VI. W  końcu roześmiany tłum małych księżniczek, superbohaterów i innych postaci rodem z baśni  opuścił szkołę, a  kilka godzin później rozpoczęła się zabawa starszaków.

Prawie wszyscy przyszli elegancko ubrani. Tylko nieliczni zaopatrzyli się w stroje karnawałowe, którymi robili furorę. Światła migały, brzmiała donośna muzyka, a nogi same rwały się do tańca. Zabawą kierował profesjonalny DJ. Wspaniała atmosfera sprawiła, że nawet najbardziej nieśmiali uczniowie wesoło podrygiwali w rytm muzyki.

Nauczyciele, czuwający nad bezpieczeństwem dzieci,  jednogłośnie stwierdzili, że najpiękniej bawiła się klasa VIc.

A kiedy przyszedł moment zakończenia balu, wszyscy z żalem udawaliśmy się do domów.

Następny bal już za rok:)

SAM_8312 SAM_8313 SAM_8315 SAM_8318 SAM_8322 SAM_8324 SAM_8325 SAM_8328 SAM_8329 SAM_8331 SAM_8333 SAM_8335 SAM_8338 SAM_8342 SAM_8348