Bal karnawałowy w ,,Jedynce”

Image00069

W czwartek, 12 lutego 2015 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy podzielony na dwie części. Część pierwsza była dla dzieci z klas I-III, zaś część druga dla klas IV-VI. Sala gimnastyczna tego dnia zamieniła się w salę balową. Jej zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę pan DJ. Dzieci poprzebierały się w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek, kreskówek i filmów. Na parkiecie można było zauważyć wróżki, czarownice, księżniczki, rycerzy, policjantów. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Uczestnicy balu mieli doskonałą okazję, żeby zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Prowadzący nie pozwolili nikomu się nudzić. Zabawa przyniosła wszystkim wiele radości i można powiedzieć śmiało, że była prawdziwym pokazem karnawałowego szaleństwa.

Autor: mgr Żaneta Jankowska – Owczarska