Walentynki w ,,Jedynce”

,,Dzień Świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!”

Image00002

W piątek, 13 lutego 2015 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zakochanych – Walentynki. Tego dnia w szkole królował kolor czerwony. Klasy całkowicie ubrane na czerwono w ramach konkursu ZGRANA PAKA otrzymały po 100 punktów. Samorząd Uczniowski i wszyscy uczniowie już tydzień wcześniej rozpoczęli przygotowania do tego szczególnego dnia. Przygotowane zostało specjalne pudełko, do którego uczniowie mogli wrzucać wszelkie wyznania miłości i przyjaźni. ,,Walentynkowi listonosze” roznosili kartki do klas. Dla wielu osób były one sporym zaskoczeniem. Nie zapomniano także o odpowiednich dekoracjach w salach lekcyjnych – wszędzie pojawiły się ozdoby w kształcie serc.

Image00021

Uczniowie klasy Vc pod kierunkiem p. Anety Kania zaprezentowali program artystyczny z okazji tego święta. Młodzi aktorzy przedstawili scenki z życia zakochanych, a także nie zabrakło płomiennych wyznań, jak i uwag pod adresem kobiet. Tego dnia przyjacielskich i miłosnych wyznań nie było końca!

Autor: mgr Żaneta Jankowska – Owczarska