Dni Kreatywności – Dzień Kropki

Image00001

We wtorek, 22 października obchodziliśmy Dzień Kropki w ramach nowej, szkolnej akcji pod nazwą „Dni Kreatywności”.

Pełni emocji,  tworzyliśmy swoje kropkowe dzieła sztuki. Kropki były wszędzie:  na twarzach, ubraniach i ścianach.

Warto wspomnieć, że lekcje w klasach I – III też były w tym dniu… kropkowe. Pomysłowość nauczycieli i uczniów nie miała granic. Powstawały małe i wielkie dzieła sztuki.
Najważniejsza jednak  była radość naszych uczniów, wynikająca z tego, że za sprawą małej kropki mogli stać się wielkimi artystami. Jesteśmy pewni, że nowa, szkolna akcja  wpisze się na stałe w kalendarz życia naszej szkoły!

A co Wy na to, żeby w przyszłym miesiącu zainspirować się kreską? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Autor: Ewa Cieślak