Drużynowy tenis stołowy

Gru 8, 2013 by

MISTRZOSTWA  OSTROŁĘKI W DRUŻYNOWYM  TENISIE  STOŁOWYM

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w mistrzostwach miasta w drużynowym tenisie stołowym, który odbył się 8 grudnia 2014r.

Reprezentacja dziewcząt z klas V – VI w składzie: Zuzanna Borawska , Patrycja Parzych i Aleksandra Lipka zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans do zawodów międzypowiatowych.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Również pierwsze miejsce zajęły dziewczęta rywalizujące w młodszej kategorii wiekowej (kl IV) Julia Zglejszewska, Kornelia Bednarska i Oliwia Pędzich odniosły komplet zwycięstw i zdobyły puchar oraz złote medale . Druga drużyna dziewcząt (Oliwia Sadocha i Karolina Stankiewicz) zajęła II miejsce otrzymując srebrne medale. Dziewczęta do zawodów przygotował p. Krzysztof Olszewski.

Chłopcy także pokonali wszystkich rywali i zdobyli pierwsze miejsca w klasach V- VI (Szymon Długołęcki i Filip Kiernozek ) oraz w klasach IV (Aleksander Szewczyk, Mieszko Grodzki i Aleksander Sięda). Druga drużyna chłopców klas V-VI (Damian Słowik, Piotr Milewski oraz Bartosz Antośkiewicz) zajęła II miejsce. Opiekunem chłopców na zawodach był p. Zbigniew Milewski.

Autor: mgr Krzysztof Olszewski

no images were found

Related Posts

Share This