Indywidualny tenis stołowy

MISTRZOSTWA OSTROŁĘKI W INDYWIDUALNYM  TENISIE STOŁOWYM

Dnia 7 grudnia 2013r.  uczniowie naszej szkoły z powodzeniem startowali podczas mistrzostw Ostrołęki w indywidualnym tenisie stołowym.

W kategorii dziewcząt klas V-VI  zwyciężyła  Zuzanna Borawska (kl. V a), natomiast wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Bartosz Antośkiewicz (kl. VI d) .

W kategorii dziewcząt klas IV zwyciężyła  Julia Zglejszewska  (kl. IV b), a wśród chłopców klas IV pierwsze miejsce zajął Aleksander Szewczyk (kl. IV a).

Uczniów do zawodów  przygotowali : dziewczętapan Krzysztof Olszewski , chłopcypan  Zbigniew  Milewski.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Medalowe miejsca naszych uczniów:

Dziewczęta kl. V-VI                                                            Chłopcy kl. V-VI

1 miejsce – Zuzanna Borawska                                        1 miejsce – Bartosz Antośkiewicz

2 miejsce – Patrycja Parzych

3 miejsce – Aleksandra Lipka                                          3 miejsce –   Szymon Długołęcki

Dziewczęta kl. IV                                                                Chłopcy kl. IV

1 miejsce –  Julia Zglejszewska                                           1 miejsce – Aleksander Szewczyk

2 miejsce –  Kornelia Bednarska                                         2 miejsce –  Maciej Jamka

3 miejsce – Oliwia Pędzich                                                 3 miejsce – Aleksander Sięda

Autor: mgr Krzysztof Olszewski