Image00002

Nauczyciele… Są z nami codziennie, uczą, pokazują świat, sprawdzają wiedzę, oceniają, wymagają, ale też słuchają, darzą uśmiechem, dzielą się swoim czasem i sercem.

W szkole możemy też liczyć na panie i panów woźnych, panie szatniarki. Przebaczają nam brak butów na zmianę i zgubienie numerka do szatni.

Panie kucharki – zawdzięczamy im pyszne zupy i drugie dania, okraszone miłym słowem.

Pan kierownik czujnie spogląda, czy wszystko jest na swoim miejscu. W jego oczach widzimy troskę.

Różne sprawy można szybko załatwić w sekretariacie. Panie sekretarki odznaczają się cierpliwością i życzliwością.

Do księgowości zachodzimy rzadko, ale wiemy, że pracujące tam panie są w szkole niezbędne.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jak co roku, zorganizowaliśmy piękną uroczystość, którą wyraziliśmy wdzięczność drogim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za ich wkład pracy w to, aby nasz pobyt w szkole był miły, efektywny i bezpieczny.

Dziękujemy♥