Dzień Zawodowca w ZSZ nr 1

Przed naszymi ósmoklasistami trudne decyzje. Jaką szkołę wybrać? – niejeden z nich zastanawia się jeszcze nad tym pytaniem. Aby ułatwić im wybór, zachęcamy do przeglądania stron internetowych ostrołęckich szkół. Korzystamy też z możliwości ich odwiedzenia.

W marcu zaprosił nas do siebie Zespół Szkół Zawodowych nr 1. Chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia i podążyliśmy na spotkanie z nauczycielami tej szacownej placówki.

Zostaliśmy bardzo miło przywitani przez pana dyrektora oraz panów profesorów. Podzielono nas na grupy i oprowadzono po pracowniach. Wiele dowiedzieliśmy się na temat kierunków kształcenia, które można wybrać, decydując się na tę szkołę. Nauczyciele przekazali nam cenne informacje oraz pozwolili sprawdzić, jak działają urządzenia, z których korzystają podczas lekcji. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak wyglądają zajęcia. Obejrzeliśmy prezentacje, przygotowane przez uczniów, do których należą tez nasi absolwenci.

Bardzo dziękujemy kadrze ZSZ nr 1 za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Informacje na temat szkoły znajdziecie na stronie – https://zsz1.ostroleka.edu.pl/

Renata Deptuła