Festyn ekologiczny „Z energią zmieńmy źródła”

ekoludek

Dnia 21 kwietnia 2015r. uczniowie klas V – VI brali udział w festynie ekologicznym – Dzień Ziemi – Lipianka 2015 – „Z energią zmieńmy źródła”.

Uczniowie uczestniczyli w różnorodnych konkursach, zabawach i grach integracyjnych. Uczennica Julia Zglejszewska wzięła udział w konkursie fotograficznym, Poszukiwacze skarbów przyrody”. Sfotografowała Pomnik Przyrody na terenie gminy Goworowo. Wywołała zdjęcie w formacie A3, umieściła opis o sfotografowanym obiekcie. Podczas festynu zostali ogłoszeni zwycięzcy. Julia Zglejszewska uczennica klasy V b zajęła I miejsce i otrzymała czytnik e-book. Prace konkursowe można obejrzeć w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance.

W konkursie, „Segregacja śmieci na czas”

– I miejsce zajął Filip Kiernozek z kl.VI e

– II miejsce Dominik Opęchowski z kl. VI e, Gwiazdowska Martyna kl. VI c

– III miejsce Julia Zglejszewska kl. V b, Patryk Wekwejt kl. V b, Miłosz Dobkowski kl. VI c