III Edycja programu W-F z klasą

logo-WF-z-klasą

Rozpoczynamy III edycję  programu

WF z Klasą

W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła brała udział w II edycji programu WF z Klasą. Przypomnijmy: WF z Klasą to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Działania współfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki oraz Ministra Zdrowia.
Po całorocznej pracy w roku szkolnym 2014/2015  nasza szkoła otrzymała certyfikat za udział w drugiej edycji programu. Wszystkie prowadzone działania były dokumentowane na szkolnym blogu:  http://blogiceo.nq.pl/sportowowjedyneczce/

Również w tym  roku szkolnym 2015/2016  przystąpiliśmy do udziału w kolejnej edycji WF z klasą, której hasłem przewodnim jest: „Przewrót na WF-ie” – razem zmieniamy lekcje WF-u na lepsze.  Uroczyste rozpoczęcie trzeciej edycji programu nastąpiło 28 IX 2015r. z udziałem przedstawicieli: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia. Naszą szkołę reprezentował pan Tomasz Kwiatkowski.

konferencja 2015

Każdy nowy rok szkolny to nowe wyzwanie… Poprzez udział w III edycji programu „WF z Klasą” w roku szkolnym 2015/16 chcemy pokazać, że każdy może czerpać radość ze sportu w naszej szkole. Promujemy WF dla każdego – atrakcyjny zarówno dla chłopców i dziewcząt, tych mniej i bardziej wysportowanych. Staramy się, aby nasze zajęcia były atrakcyjne, a przede wszystkim innowacyjne dla ucznia. Stale szukamy pomysłów i nowoczesnych rozwiązań na ciekawe lekcje. Chcemy  pokazać, że ze sportu w szkole każdy może czerpać przyjemność.

Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów.