Kiermasz roślin doniczkowych i konkurs

Paź 5, 2019 by

We wrześniu 2019 r. przygotowaliśmy projekt „Zostań rycerzem! Pokonaj smoka!” Ma on na celu przede wszystkim uświadomienie Wam, że macie wpływ na jakość powietrza w swoim otoczeniu. Chcemy Was zachęcić do sadzenia i pielęgnowania roślin doniczkowych. Mogą one działać jak małe oczyszczalnie powietrza. Potrafią neutralizować różnego rodzaju zanieczyszczenia, także te przedostające się do naszych domów przez otwarte okna – pyły obecne w smogu, metale ciężkie… Zieloni przyjaciele produkują tlen, zwiększają wilgotność powietrza i poprawiają samopoczucie.

30 października odbędzie się szkolny kiermasz roślin doniczkowych. Będziecie mieli okazję kupić sobie roślinę albo wymienić przyniesiony kwiat na inny. Mamy nadzieję, że w grudniu pochwalicie się swoimi domowymi, zielonymi kącikami, biorąc udział w konkursie fotograficznym „Urban jungle w moim domu”.

ros2

Informacji na temat projektu „Zostań rycerzem! Pokonaj smoka!” oraz kiermaszu roślin doniczkowych udzielają panie: Iwona Pędzich, Beata Popiołek i Renata Deptuła.

Autorem projektu jest p. Renata Deptuła.

Related Posts

Share This