KONKURS MATEMATYCZNY KLAS III

Tuż przed feriami 9 stycznia 2018 roku uczniowie klas trzecich mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności w kolejnym konkursie matematycznym. Zadania nie były łatwe, nie sprawdzały typowej wiedzy szkolnej, wymagały raczej wyobraźni i przede wszystkim umiejętności logicznego myślenia.

Wyniki konkursu:

1. Aleksandra Mierzejewska   klasa III C

2. Przemysław Mąka              klasa III C

3. Sebastian Bałazy                klasa III H

Organizacja takich imprez pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów, a także odkrywać ich uzdolnienia i talenty matematyczne.

1k

Biorąc udział w konkursach uczniowie osiągają lepsze wyniki w nauce, dzięki utrwalaniu i poszerzaniu swojej wiedzy.

k2

Możliwość uczestnictwa w takich konkursach motywuje uczniów do twórczego myślenia, samodyscypliny, rozwijania samodzielności oraz podejmowania intelektualnych wyzwań.

3k

Jolanta Parzychowska