Spotkanie z Policjantem

p

W świetlicy szkolnej kl. II i III odbyło się spotkanie z policjantem sierż. szt. Arturem Szlązak dotyczące  „Bezpieczeństwa  podczas ferii  zimowych”. Dzieci  otrzymały dobre rady i przestrogi na ferie zimowe.  Uczniowie przypomnieli sobie również  o zasadach bezpieczeństwa i  umiejętnościach  korzystania z uroków zimy.

Dzieci   z zainteresowaniem  i  uwagą słuchały rad i wskazówek funkcjonariusza. Spotkanie zaowocowało zgłębieniem wiedzy o zasadach bezpiecznej zabawy zimą. Dzieci  utrwaliły sobie numery alarmowe.  Policjant przypomniał także uczniom  o noszeniu odblasków podczas  zimowej pory roku. Spotkanie było bardzo pouczające i interesujące.

Organizatorami spotkania w ramach programu ,,Bezpieczeństwo podczas  ferii” były nauczycielki Katarzyna  Modzelewska  i  Agnieszka  Rupińska.

Katarzyna Modzelewska

Policja 1 Policja 2 Policja 3 Policja 4