Konkurs świetlicowy – Dbam o zdrowie

Kwi 20, 2020 by

Regulamin

Szczególny czas w jakim się znaleźliśmy, skłonił mnie do organizacji konkursu, pod tytułem „Dbam o zdrowie” maseczka i rękawiczki zabezpieczają nas przed wirusem, ale należy pamiętać o innych formach DBANIA O ZDROWIE a do nich należy, dokładne mycie rąk, sport, prawidłowe odżywianie, itd.

Zapraszam do udziału w konkursie plastycznym, świetlicy szkolnej pod tytułem „Dbam o zdrowie”.

Cele konkursu

propagowanie wśród dzieci, wszelkich działań sprzyjających zachowaniu organizmu w dobrym zdrowiu,

– promocja zdrowego stylu życia,

– rozwijanie czynnych postaw prozdrowotnych,

– rozwijanie wyobraźni i ekspresji twórczej.

Technika kolaż

Czyli wycinanka i przyklejanka w jednym. Pomysłem na ponowne przetworzenie i wykorzystanie np. formowaniu kompozycji z różnych materiałów i tworzyw (gazet, tkanin, fotografii, drobnych przedmiotów codziennego użytku itp.) to także okazja do ćwiczeń manualnych z nożyczkami.

Warunki

Konkurs dla dzieci I- III klasa szkoły podstawowej.

Format pracy A4

Zdjęcie podpisanej pracy : Imię i Nazwisko, klasa, Wychowawca. Przesłać na adres:

agnieszkawilczynska15@wp.pl

Rozstrzygnięcie konkursu 8 Czerwiec 2020 r.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, ciekawe nagrody czekają.

Organizator

Agnieszka Rupińska – nauczyciel świetlicy

Related Posts

Share This