Świetlicowy Konkurs Plastyczny – Portret Drzewa

Regulamin

Konkurs zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi – Ziemia nasza planeta. Zapraszam do udziału w świetlicowym konkursie plastycznym.

Dzieci wykonują portret drzewa na kartce papieru. Portrety mogą być wykonane w konwencji realistycznej, ale też baśniowej, abstrakcyjnej. Autor pracy wybiera sobie porę roku w jakiej chciałby przedstawić drzewo.

Cele konkursu

• Rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych;

• Wzbogacenie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych;

• Promowanie osiągnięć uczniów uzdolnionych plastycznie;

• Głębsze poznanie technik plastycznych;

Technika dowolna

Praca może być wykonana kredkami, farbami, również do jej wykonania można użyć materiałów niekonwencjonalnych np.: sznurek, patyki, makaron, kaszę, ryż, waciki kosmetyczne, kwiatki itp…

Kreatywność mile widziana.

Warunki

Konkurs skierowany jest do uczniów uczęszczających na świetlicę szkolną w wieku 7-9 lat (kl.I-III)

Format pracy A4

Zdjęcie podpisanej pracy należy przesyłać do 27 maja 2020 roku na adres mailowy stepnowska.katarzyna@wp.pl

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 29 maja 2020 roku.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie, nagrody też przewidziane.

Katarzyna Modzelewska – nauczyciel świetlicy