Koszykówka

W dniach 16-17 stycznia w Szkole Podstawowej nr 10 odbyły się Mistrzostwa Ostrołęki w Minikoszykówce Chłopców. Turniej rozpoczął się rywalizacją w 2 grupach. Nasza drużyna wygrała mecze z SP 5 (50:0) i SP 6 (14:4), awansując do meczy finałowych z pierwszego miejsca. W półfinale pokonaliśmy SP 2 (20:2), a w finale po bardzo emocjonującym meczu wygraliśmy z SP 10 (6:2), zdobywając tytuł Mistrza Miasta Ostrołęki.

Szkoła Podstawowa nr 1 będzie reprezentowała miasto w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Minikoszykówce Chłopców, które odbędą się w marcu w Przasnyszu.

Szkołę reprezentowali zawodnicy w składzie:

Białobrzeski Jan, Białobrzeski Mateusz, Bojarski Kamil, Dudziec Filip, Grodzki Mieszko, Jamka Maciej, Sadłowski Hubert, Sokołowski Kacper, Sumara Maksymilian, Szewczyk Aleksander, Wardak Karol.

Gratulacje!

Opracował: Tomasz Kwiatkowski