Kwiaty dla patrona szkoły Stanisława Jachowicza

27 października  z uczniami świetlicy szkolnej  spotkała się p. Jadwiga Stepnowska  emerytowana  nauczycielka, która  pracowała 25 lat w naszej szkole. Spotkanie  odbyło się w okresie corocznych  obchodów” Święta szkoły”. Pani Stepnowska odniosła się do historii  i  tradycji szkoły. Jadwiga Stepnowska jest współautorką „Hymnu  Szkoły”  i autorką „Kroniki  Szkoły” do 1999r tzw.  przejścia  na emeryturę. Opowiedziała uczniom o  pracy szkoły na rzecz Patrona o szczególnych wydarzeniach,które przeżyła pracując w tej szkole. Atmosfera spotkania była świetna. Uczniowie z zainteresowaniem włączali się do rozmów .Wyrażali chęć do kolejnego spotkania .Uczestnicy spotkania wykonali portret Naszego Patrona szkoły Stanisława Jachowicza .

autor mgr Katarzyna Stepnowska