Mamy już szafki!!!

Dzisiaj w „jedynce” wielkie poruszenie, ponieważ na teren szkoły wjechała pierwsza dostawa szafek uczniowskich. Kolejne przybędą lada dzień.

Teraz trzeba będzie szafki poustawiać w wyznaczonych miejscach, przydzielić je uczniom i rozdać kluczyki.

Uzbrójmy się w cierpliwość, już niedługo każde dziecko będzie miało pod opieką swoją szafkę, w której będzie mogło przechowywać podręczniki, zeszyty, strój gimnastyczny, drugie śniadanie oraz przybory szkolne. Odciąży to znacznie uczniowskie plecaki i zwiększy komfort poruszania się po szkole.

Pamiętajmy, że szafki to nie tylko  udogodnienie dla uczniów, ale i obowiązek. Obowiązek dbania o swoją szafkę oraz pilnowania kluczyka, aby nie trafił w niepowołane ręce.