Siatkarze PEKPOLU w Jedynce

Dnia 3 stycznia 2014 roku do naszej szkoły zawitali siatkarze drużyny Energa Pekpol Ostrołęka w składzie:

• Jacyszyn Artur
  • Przybylski Michał
  • Wierzbicki Damian
  • Boruch Damian

Wraz siatkarzami przyjechali do nas:

• Dobkowski Arkadiusz – sekretarz klubu oraz dziennikarz sportowy;
  • Kowalczyk Jarosław – zastępca prezesa;
  • Puchalski Wojciech – skarbnik zarządu.

Image00004

Uczniowie naszej szkoły z zaciekawieniem słuchali opowieści siatkarzy o ich marzeniach, ciężkiej pracy i drodze ku karierze.

Mieli również możliwość zadawania pytań, za które każdy pytający uczeń dostawał upominek w postaci biletu na mecz lub zdjęcia drużyny. Na koniec spotkania każdy uczeń otrzymał pamiątkowy kalendarz z drużyną PEKPOLU, a nieliczni szczęściarze otrzymali cenne autografy gości.

Nie jeden z chłopców, jak również nie jedna z dziewczynek chciałaby w przyszłości obrać podobną drogę jak nasi znakomici goście.

W imieniu naszej fantastycznej drużyny Energa Pekpol Ostrołęka,  mamy zaszczyt zaprosić na mecz, który się odbędzie:

MECZ:

Energa Pekpol Ostrołęka – KS CAMPER Wyszków

4 stycznia 2014 roku (sobota)

o godz. 18:00

w hali sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce