Spotkanie z pracownikiem Poczty Polskiej

Paź 10, 2019 by

Image00011

W dniu 10 października 2019 r. do naszej świetlicy kl.II i III zaprosiliśmy panią Renatę Laskowską, która jest  Naczelnikiem Urzędu Pocztowego Ostrołęce 2  . Naszego gościa bardzo serdecznie powitała pani Katarzyna Modzelewska.  Pani Renata  bardzo ciekawie opowiedziała  naszym uczniom o trudnej i ciężkiej  pracy, jaką wykonuje  listonosz. Nasi uczniowie już wiedzą o tym, jak bardzo odpowiedzialny jest zawód  listonosza.
Bardzo serdecznie dziękujemy pani Renacie Laskowskiej za tak miłe i ciekawe spotkanie!
Bardzo dziękujemy i już zapraszamy za rok.

ŻYCZYMY  WSZYSTKIM  LISTONOSZOM,  ABY  KAŻDY  DZIEŃ  BYŁ  SŁONECZNY, LUDZIE  ŻYCZLIWI, TORBY  LEKKIE,  A  WSZYSTKIE  LISTY, TELEGRAMY, PACZKI  ŁATWE DO DOSTARCZENIA  I  PRAWIDŁOWO ZAADRESOWANE.

 

Autor: Katarzyna Modzelewska

 

Related Posts

Share This