Dzień Edukacji Narodowej

Paź 14, 2019 by


Image00004

Dzisiaj jest Dzień Nauczyciela,

pędzimy do szkoły w strojach galowych.

Ta myśl od rana nas rozwesela –

złożymy życzenia dla belfrów morowych!

 

Nasi nauczyciele… Można o nich wiele…

 

Gdy trzeba, potrafią zmarszczyć czoło,

potrafią też wstawić w dzienniku jedynkę,

ale uśmiechną się też wesoło

i pożartują odrobinkę.

Na czele z panem dyrektorem

czuwają nad całą uczniowską gromadą.

Nasze klasówki sprawdzają wieczorem,

a rano dzielą się wiedzą i radą.

 

W „jedynce” jest też wspaniała obsługa –

uprzejme woźne oraz woźni,

niezwykle zdolne panie kucharki,

kierownik bardzo sympatyczny,

przemiłe księgowe i sekretarki.

 

Dobrze się wszyscy w szkole czujemy.

Za to Wam dzisiaj dziękujemy!

 Image00023

Dzisiejsze święto było okazją do zorganizowania uroczystej akademii, podczas której pan dyrektor Zbigniew Milewski podziękował swoim współpracownikom za ich trud i zaangażowanie w pracę na rzecz dzieci i młodzieży. Tradycyjnie też zostały wręczone nagrody wyróżnionym przez pana dyrektora pedagogom. Głos zabrała również przewodnicząca Rady Rodziców – pani Olga Pliszka, która życzyła wszystkim nauczycielom uczącym w naszej szkole, aby czerpali radość i satysfakcję ze swojej pracy.

Image00027

Przepiękną akademię zorganizowały panie: Bożena Ruszkiewicz oraz Beata Kalicka. Autorką dekoracji była pani Beata Grzywacz. Oprawą muzyczną zajęła się pani Marzena Daniszewska. Za obsługę techniczną odpowiadał pan Krzysztof Olszewski.

Autor: Renata Deptuła

Film 1

https://youtu.be/uYySu56HbTg

Film 2

https://www.youtube.com/watch?v=zGKohaHJdFE&feature=youtu.be

Film 3

https://www.youtube.com/watch?v=4lSZvsfPr-Q&feature=youtu.be

Related Posts

Share This