ZGRANA PAKA – podsumowanie

Ogłoszenie Wyników

Dnia 17 czerwca 2014 roku odbyło się ogłoszenie wyników projektu edukacyjnego ZGRANEJ PAKI.

Niestety zwycięzcę można było wyłonić tylko z kategorii klas I-III, ponieważ w kategorii klas IV-VI, aż trzy klasy zremisowały i potrzebna była dogrywka.

W kategorii klas I-III zwyciężyła klasa I a. W nagrodę dnia 24 czerwca 2014 r. klasa wraz z wychowawcą p. Ewą Cieślak poszli do Salonu Zabaw „Urwis”.

W kategorii klas IV-VI trzy klasy: Ve, VId, VIe,  zdobyły taką samą liczbę punktów.

Dogrywka

Dnia 23 czerwca 2014 roku odbyła się dogrywka pomiędzy tymi klasami, która polegała na przedstawieniu przed całą społecznością uczniowską i komisją prezentacji swojej klasy. Prezentacje były zróżnicowane i bardzo ciekawe.

Ostatecznie ZGRANĄ PAKĘ w kategorii klas IV-VI wygrała klasa VIe, która w nagrodę dnia 24 czerwca 2014 roku wybrała się na wycieczkę do Parku Rozrywki Knieja.

Projekt edukacyjny ZGRANA PAKA był bardzo fajną zabawą dla uczniów oraz pomógł zacieśnić relacje wewnątrz poszczególnych klas ale i nauczył uczciwej rywalizacji, a już od września 2014 roku kolejna edycja projektu. Propozycje konkurencji na kolejna edycje projektu uczniowie i nauczyciele mogli składać do komisji projektowej przez cały czerwiec.

Czekamy z niecierpliwością co czeka nas w następnym roku szkolnym 😉