„Zgrana Paka” – występy uczniów

21 marca braliśmy udział w kolejnych zmaganiach konkursowych pod hasłem „Zgrana Paka”.  Każda klasa przygotowała występ, który musiała zaprezentować na forum szkoły.

O godz.  9.40 cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej. Po powitaniu przez panią dyrektor rozpoczęły się prezentacje uczniów – tańce, śpiewy i krótkie skecze. Widać było, że  wszyscy bardzo się starali, chociaż czasami trema dawała o sobie znać.

Niektóre klasy wyróżniały się na tle innych. Na szczególną uwagę zasłużył występ  VI b. W pięknej, muzyczno-tanecznej inscenizacji wziął udział wychowawca klasy– pan Krzysztof Olszewski.  Klasa V a przygotowała bardzo skomplikowany układ choreograficzny do wybranej przez siebie muzyki. Uczniowie poradzili sobie z nim doskonale, czym wprawili w zachwyt widownię. Także IV c wzbudziła podziw widzów, śpiewając napisaną przez siebie piosenkę. Te trzy zespoły otrzymały maksymalną liczbę punktów. Pozostałe grupy również zostały docenione przez komisję konkursową, chociaż zajęły dalsze miejsca na podium.

Konkurs przebiegał w miłej atmosferze. Widownia z wielką życzliwością odnosiła się do kolejnych występów, zdając tym samym egzamin z koleżeństwa:)

Rywalizację uczniów obserwowała komisja w składzie: p. Ewa Bałdyga, p. Elwira Ostrowska oraz p. Renata Deptuła.