„Animacje dla każdego”

Lis 11, 2013 by

Uczniowie klas szóstych naszej szkoły uczestniczyli w dniach 5-8 listopada 2013 r. w zajęciach z animacji filmowej „Animacja dla każdego 2013”.

Warsztaty odbyły się w ostrołęckiej galerii i prowadzone były przez p. Wiesława Ziębę i p. Eugeniusza Gordziejuka. Polegały na stworzeniu filmów animowanych, dotyczących historii miasta i Bożego Narodzenia. Dzieci bardzo chętnie i z ogromnym zaangażowaniem pracowały na zajęciach, wykonując ilustracje potrzebne do animacji, figurki z plasteliny i elementy scenografii.

animacja

Poznawały warsztat pracy animatorów bez użycia, tak powszechnie stosowanego, komputera. Cały projekt zakończył się w piątek 8 listopada prezentacją twórczości w szkole, którą mogli obejrzeć wszyscy uczniowie klas VI, wręczeniem dyplomów i drobnych, ale cennych pamiątek od mistrzów.

Mamy nadzieję, że za rok ponownie nasi najbardziej twórczy uczniowie będą mieli okazję wziąć udział w trakcie przedsięwzięcia.

 

no images were found

Related Posts

Share This